Banyo tadilatı - Klozet değiştirme

Banyo tadilatı – Klozet değiştirme

Banyo tadilatı ihtiyacı çeşitli sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Çoğunlukla en etkili sebep banyo zemininden alt kata sızan su kaçaklarıdır. Bu durumda su kaçağı tamiri yapılırken, uzun zamandır düşünülen fakat göze alınamayan tadilatlarda gündeme gelir. Tadilat isteklerinde ana amaç daha kullanışlı banyo yaratmak olurken sonraki sıraları ise eskiyen küvetler, çatlayıp kırılan klozetler, lavabolar ve su armatürleri almaktadır. Bu arada dekoratif amaçlı banyo tadilatları da oldukça fazladır.

İtinalı banyo tadilatı yapılır

Bizim tavsiyemiz uzun süre sorunsuz kullanma niyetiyle yaptırdığınız banyo tadilat sırasında kullanılacak malzeme konusunda seçici olmanızdır. Ucuz tesisat boruları, su bataryaları, ve vitrifiye ürünler zaman içinde sizleri üzecektir.

Klozet değiştirme Vitrifiye değiştirme

Banyo tadilatı, banyo yenileme, klozet değiştirme, küvet değiştirme ve lavabo değiştirme işleriniz kaliteli malzeme kullanılarak itinayla, kısa sürede, uygun fiyatlarla yapılır. Banyo değişiklik istekleriniz teknik imkanlar dahilinde yerine getirilir.

Her türlü banyo tadilatı, vitrifiye montajı, vitrifiye yeri değişimi, banyo bataryası değişimi havlupan montajı ve klozet iç takım değişimi için firmamızı arayınız. Berrak Tesisat sizlere en kaliteli sıhhi tesisat hizmetini en uygun fiyatlara sunmaktadır.